~ Lost Fan Cluß ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ ...Lost SeverLer İçin Harİka ßir Fan... ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sertab'la Madonna aynı kampanyada!

YazarMesaj
LosTAdmiN
Üst Düzey Admin
Üst Düzey Admin
LosTAdmiN

Kadın
NeReLisin ? : İStanbul
SiTe NasıL ? : Süper..
LaKaBın ? : LoLita
RuH hALiM : Sertab'la Madonna aynı kampanyada! Anlayi10

Sertab'la Madonna aynı kampanyada! Empty
MesajKonu: Sertab'la Madonna aynı kampanyada!   Sertab'la Madonna aynı kampanyada! I_icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 10:26 pm

Sertab Erener, Elidor'un dünya çapında "Hayat Beklemez" felsefesiyle başlattığı reklam kampanyasında; Marilyn Monroe, Madonna ve Shakira gibi üç ikon yıldızla birlikte yer aldı. Reklam kampanyası için Erener'in saçlarına, İngiliz saç stilisti Andew Barton tarafından yeniden şekil verildi. Barton, Erener'in bazı sanatçılar gibi kaprisli olmadığını, saçını "mor ve asker gibi kısa" olmaması şartıyla kendisine bıraktığını dile getirdi...

Toplantıda gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, yeni saç modelini ve rengini çok beğendiğini söyledi. Demir Demirkan ile evlenip evlenmeyecekleri sorularına ise şu yanıtı verdi: "Bu soruyu 11 yıldır duyuyorum. Biz evlenmeyeceğiz. Sormayın artık. Çocuk da doğurmayacağım. Ben belki kendimi müzikten bir süre sonra başka tarafa çekeceğim, doğaya adamak gibi şeyler düşünüyorum."

Kampanyada Sertab Erener'in yer almasına, 20-30 yaşlarındaki gençler arasında yapılan bir anketle karar verildi. Erener toplantıda, Sezen Aksu'nun bestelediği "Hayat Beklemez" temalı şarkıyı da seslendirdi.
https://lost.1talk.net

Sertab'la Madonna aynı kampanyada!
1 sayfadaki 1 sayfası